• Studenții cu prelungire de școlarizare în anul universitar 2023-2024, care intenționează să susțină examenul de licență/disertație în sesiunea ianuarie-februarie 2024, vor putea susține examenele restante din semestrul al II-lea, în perioada 22 ianuarie – 2 februarie 2024, pe bază de cerere, cu acordul cadrului didactic. Cererea va fi depusă la secretariat sau poate fi trimisă pe adresa de email a secretariatului facultății (Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea.) până pe data de 12 ianuarie 2024, ora 12.00. Secretariatul va contacta cadrul didactic pentru stabilirea datei de examen.

Formular cerere AICI

• Prezentarea studenților la examene în sesiunea de restanțe 19-25 februarie 2024 se va realiza pe bază de cerere, care va fi depusă/trimisă la secretariatul facultății, în perioada  9-14 februarie 2024, în vederea programării examenelor.

Formular cerere individuală AICI

Formular cerere colectivă AICI