Gradul didactic II, sesiunea 25 – 31 august 2021

A N U N Ț

Examenul de obținere a GRADULUI DIDACTIC II, specialitatea Chimie, se va desfășura pe data de 25 august 2021, în Amfiteatrul Gheorghe Spacu (R1), etaj 1, la sediul Facultății de Chimie din Bdul. Regina Elisabeta, nr. 4-12.

Examenul începe la ora 9.00, iar intrarea candidaților în sală este permisă începând cu ora 8.30, pe baza cărții de identitate (CI/BI) și a chitanței de achitare a taxei de examen de 200 lei.

Examenul se va desfășura respectând condițiile speciale de distanțare fizică și securitate sanitară.

Informații suplimentare găsiți la adresa:  https://unibuc.ro/studii/grade-didactice-preuniversitare/

Participanții la examenul pentru obținerea a GRADULUI DIDACTIC II, specialitatea CHIMIE, vor completa și semna declarația de consimțământ informat privind participarea la examen, ce se va descărca de AICI

Declarația completată și semnată va fi predată la intrarea în sala de examen.