Studenții Universității din București sunt invitați să participe la CURSUL DE COMPETENȚE ANTREPRENORIALE, organizat de UNIHUB.
Cursul se desfășoară online, cuprinde patru module: management, marketing, management financiar-contabil și dezvoltarea modelului de business, urmărind metodologia specifică abordării Agile Ways of Working, centrată pe client. Studenții vor beneficia de cunoștințe din domeniul lean start-up și vor lucra într-o manieră interactivă și inovativă, inclusiv de tip Design Thinking, alături de specialiști și experți antreprenori.

Pentru înscriere, se completează formularul:

Postarea link-urilor catre documente sau formulare editabile online nu este permisă în cadrul website-ului www.chimie.unibuc.ro datorită riscurilor de expunere a datelor personale (GDPR)

TERMEN: 2 mai 2022

Informații suplimentare privind înscrierea, programul complet al cursurilor dar și detalii despre structura acestora pot fi consultate la adresa :