Dragă student / Dragă studentă,

Întelegem că este o perioadă dificilă, în care poate te simți copleșit de volumul imens de sarcini de învățare online, de lipsa de organizare în programul tău sau de izolarea continuă,  și toate iți creează o stare de nesiguranță și anxietate.

Poți sa discuți despre problemele care te framantă cu un coach, să incercați să găsiți soluții impreună pentru a trece mai ușor peste perioada următoare.

Fiind student UB, ai acces gratuit la întâlnirile de coaching online de la Centrul de Invățare. O astfel de intâlnire durează 40 de min și este posibilă accesând linkul urmator pentru programare.

Postarea link-urilor catre documente sau formulare editabile online nu este permisă în cadrul website-ului www.chimie.unibuc.ro datorită riscurilor de expunere a datelor personale (GDPR)

)

Știm că întâlnirile față în față sunt excepționale, dar astăzi este sigur să #staiacasa.

Iți suntem alături !