Având in vedere situația cu care ne confruntăm la nivel mondial si preocupându-ne siguranța si sănătatea studenților noștri și a angajaților UB, dorim să ne adaptăm acestor circumstanțe noi prin care trecem cu toții, transformând temporar serviciile față în față de suport psihologic individual în servicii online și telefonice de suport psihologic individual.

Ședințele vor avea loc de luni până joi între orele 10.00 si 14.00 și vineri între orele 10.00 si 12.00.

Studenții care se află deja în consiliere vor fi inștiințați de schimbările apărute de către psihologul desemnat.

Studenții care doresc să beneficieze de serviciile noastre completează formularul de programare: https://ciocp.unibuc.ro/student/.

Pentru informații și detalii nu ezitați să luați legătura cu noi la e-mail Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea.!

Cu ganduri bune,

Echipa Departamentului de Consiliere și Orientare pentru Carieră din cadrul Universității din București