Compania Cinelabs SRL reprezentant KODAK in Romania este în căutarea unor studenți cu abilitati tehnice (mecanice ,electronice sau de chimie ) și dedicați care să se alăture echipei în calitate de Operatori de Procesare Peliculei de Film Cinematografic .

Rolul de Operator de Procesare Film  presupune gestionarea și supervizarea activităților legate de procesele noastre operaționale cheie. Candidații ideali ar trebui să aibă abilități bune de organizare, atenție la detalii și capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și orientat către rezultate. Noi punem un accent deosebit pe învățarea continuă și dezvoltarea profesională, ceea ce face ca această oportunitate să fie ideală pentru studenții care doresc să-și dezvolte abilitățile.

Informații despre condițiile de angajare AICI

Website: www.cinelab.film