Examen admitere - Master - 21 SEPTEMBRIE 2021, ORA 9.00

Durata examenului: 2 ore

AMFITEATRUL "GHEORGHE SPACU" (R1) - FACULTATEA DE CHIMIE - ETAJUL 1, Universitate, Bdul. Regina Elisabeta, Nr. 4-12

Candidații se vor prezenta în sala de examen începând cu ora 8:30.

La intrarea în sala de examen, candidaţii prezintă comisiei de supraveghere buletinul (cartea) de identitate/paşaportul, pentru confruntarea cu datele înscrise în tabelul nominal al sălii și declarația de consimțământ semnată de către candidat (descarcă declarația de consimțământ AICI)

Candidații vor respecta toate măsurile precizate in declarația de consimțământ.

În timpul concursului, candidaţii vor păstra pe bancă actul de identitate pentru control.

Candidaţii care nu au asupra lor documentul care atestă identitatea nu sunt primiţi în sala de examen; în cazuri-limită, preşedintele Comisiei de admitere pe facultate poate decide asupra primirii lor.

Candidaţii pot avea asupra lor un calculator de buzunar şi, dacă doresc, apă sau băuturi răcoritoare.