PERIOADA DE ÎNSCRIERE PENTRU STUDII UNIVERSITARE DE MASTER S-A PRELUNGIT PÂNĂ LUNI, 21 SEPTEMBRIE 2020, ORA 12:00.

Sâmbătă, 19 septembrie si duminică, 20 septembrie 2020, înscrierea se va realiza EXCLUSIV ONLINE !

Luni, 21 septembrie, înscrierea se va putea realiza si față în față, la secretariatul facultății, între orele 9:00 - 12:00.

ÎN ATENȚIA CANDIDAȚILOR, ABSOLVENȚI AI FACULTĂȚII DE CHIMIE A UNIVERSITĂȚII DIN BUCUREȘTI, PROMOȚIA 2020 – SESIUNEA SEPTEMBRIE

Pentru depunerea dosarului electronic, candidații absolvenți ai Facultății de Chimie a Universității din București care nu dispun încă de adeverința de licență trebuie să încarce în platfomă o declarație pe proprie răspundere că sunt absolvenți și că au promovat examenul de licență în sesiunea SEPTEMBRIE 2020.

In declaratie vor fi trecute media anilor de studiu si media examenului de licenta.

Notele înscrise în declarație vor fi verificate și validate în conformitate cu cataloagele existente în Secretariatul Facultății de Chimie.

Declarația va fi încărcată în platforma în locul adeverinței de licență. Model declarație