Candidați admiși pe locuri suplimentate/vacantat buget - 28 septembrie 2021

ADMIȘI - CHIMIE BUGET - LOCURI SUPLIMENTARE

ADMIS - BIOCHIMIE BUGET -LOC VACANTAT PRIN RETRAGERE DOSAR

Candidații care au depus diploma de bacalaureat în original la dosarul de confirmare, cu opțiune sau cerere pentru ocuparea unui loc bugetat,  pot fi distribuiți pe locuri finanțate de la buget dacă acestea se vor mai suplimenta!!

Candidații admiși pe locurile cu taxă trebuie să achite suma de 500 de lei – până pe data de 24 septembrie 2021.

Taxa se poate achita online completând formularul de la adresa https://po.unibuc.ro/studiu_licenta.php sau prin virament bancar în contul Facultatii de Chimie RO54 RNCB0076010452620 306, deschis la BCR SECTOR 5

Taxa se achită pe numele candidatului admis și dovada plații se transmite pe adresa de email a secretariatului Facultății de Chimie: Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea. până pe data de 25 septembrie 2021.

Menționăm că suma de 500 de lei reprezintă un avans din taxa de școlarizare în valoare de 3700 lei/an de studiu pentru anul universitar 2021/2022.

Candidații care nu vor trimite dovada plății la termenul stabilit, vor pierde locul obținut în urma concursului de admitere.

ADMIȘI - CHIMIE BUGET

ADMIȘI - CHIMIE BUGET - locuri suplimentare

ADMIȘI - CHIMIE TAXĂ

ADMIȘI - BIOCHIMIE TEHNOLOGICĂ -TAXĂ