În datele de 8 și 22 iunie, studenții reprezentanți în Senat și în Consiliile Facultăților, precum și ceilalți studenții din UB sunt invitați la un dialog cu rectorul Universității din București, Prof. univ. dr. Marian Preda. Discuțiile vor viza experiența studiului în timpul pandemiei și problemele cu care s-au confruntat studenții în acest context.  Totodată, întâlnirea își propune să identifice cele mai bune măsuri de pregătire a viitorului an universitar.

Întâlnirea cu studenții reprezentanți în Senat și în Consiliilor Facultăților va avea loc de la ora 13:00 în datele de 8 și 22 iunie, iar înscrierea se realizează completând acest formular:

Postarea link-urilor catre documente sau formulare editabile online nu este permisă în cadrul website-ului www.chimie.unibuc.ro datorită riscurilor de expunere a datelor personale (GDPR)

.