Detalii privind organizarea şi desfăşurarea examenelor de licenta în secţiunea: "Studenţi / Examene"

PROBA 2 - EXAMEN DE FINALIZARE STUDII LICENȚĂ - JOI, 16 SEPTEMBRIE 2021

Proba 2 - Prezentarea și susținerea lucrării de licență

JOI, 16 septembrie  2021 - Panduri; etajul 1

Laboratorul 20-Programul de studii CHIMIE - începând cu ora 9:00- PROGRAMARE

Laboratorul 20-Programul de studii CHIMIE FARMACEUTICĂ  - începând cu ora 11:00 - PROGRAMARE

Laboratorul 14-Programul de studii BIOCHIMIE TEHNOLOGICĂ - începând cu ora 9:00- PROGRAMARE

Laboratorul 14 -Programul de studii CHIMIE MEDICALĂ - începând cu ora 10:00 - PROGRAMARE

ANUNȚ PREDARE LUCRĂRI LICENȚĂ

Absolvenții înscriși la examenul de licență  vor preda lucrarea de licență tipărită, secretarului comisiei, JOI– 16 SEPTEMBRIE 2021.

Candidații vor trimite lucrarea de licență, în format electronic (pdf), pe adresa de email a secretarului de comisie până miercuri, 15 SEPTEMBRIE 2021, ora 18:00; lucrarea va fi însoțită de declarația de originalitate și de cererea pentru susținerea lucrării de licență și aprecierea coordonatorului (pdf).

Secretari comisii licență – adrese email

Examen de licență - sesiunea septembrie 2021- Anunț rezultate Proba 1

Universitatea din București

Facultatea de Chimie

EXAMEN LICENȚĂ – PROBA 1

Rezultatele PROBEI 1, sesiunea septembrie 2021, au fost afișate la avizierul facultății azi, 14 septembrie a.c., ora 14.20.

Eventualele contestații se pot depune / transmite prin două modalități:

• personal, la secretariatul facultății: miercuri, 15 septembrie 2021, între orele 8.00 – 30,
  • în format electronic, pe adresa: Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea., până miercuri, 15 septembrie 2021, ora 14.30 .

PROBA 2 - EXAMEN DE FINALIZARE STUDII LICENȚĂ - JOI, 1 IULIE 2021

Programare  Proba 2 - Prezentarea și susținerea lucrării de licență

JOI, 1 IULIE 2021

Programul de studii de licență - CHIMIE

Programul de studii de licență - BIOCHIMIE TEHNOLOGICĂ

Programul de studii de licență - CHIMIE MEDICALĂ

Programul de studii de licență - CHIMIE FARMACEUTICĂ

PROBA 1 - EXAMEN DE FINALIZARE STUDII LICENȚĂ- MARȚI, 14 SEPTEMBRIE 2021 , ORA 9:00

UNIVERSITATEA DIN BUCUREŞTI

FACULTATEA DE CHIMIE

EXAMEN DE LICENŢĂ

Sesiunea septembrie 2021

PROBA 1 – EVALUAREA CUNOŞTINŢELOR  FUNDAMENTALE ŞI DE SPECIALITATE

(examen scris - 3 ore) – MARȚI, 14 septembrie 2021, ora 9.00

Programul de studii

Sala / Amfiteatrul

CHIMIE

BIOCHIMIE TEHNOLOGICĂ

CHIMIE MEDICALĂ

CHIMIE FARMACEUTICĂ

Amfiteatrul „Gheorghe Spacu” (R1), etaj I

Bdul. Regina Elisabeta nr. 4-12

ANUNȚ - Rezultate Examen licență - PROBA 1 - Sesiunea iunie-iulie 2021

Universitatea din București

Facultatea de Chimie

EXAMEN LICENȚĂ – PROBA 1

Rezultatele   PROBEI   1,  susținută în data de 28 iunie 2021,  sesiunea   iunie-iulie    2021,   au   fost   afișate   la avizierul facultății azi, 28 iunie a.c., ora 1730.

Eventualele contestații se pot depune / transmite prin două modalități:

• personal, la secretariatul facultății: marți, 29 iunie 2021, între orele 8:00 – 16.00,
  • în format electronic, pe adresa: Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea., până marți, 29 iunie 2021, ora 1730 .